Hakkımızda

Hakkımızda bilmek istediğiniz herşey aşağıdadır :)

BİZİ SEÇİN.

Çünkü sizinle aynı endişelere sahibiz ve tüm bunlardan kurtulmanın yollarını iyi biliyoruz. İstediğiniz puanları alarak kariyerinizdeki önemli aşamaları birlikte atlatmayı öneriyoruz.

GÖREV BİLİNCİMİZ.

Erdem Akademi ailesi olarak, dürüst ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektöründe Türkiye’nin en kapsamlı Kurslarını vermeyi hedef edindik. Bu hedef bizi sizlere getirdi. Bu bilinç ile geleceğe birlikte yürüyelim.

NELER YAPIYORUZ.

KPSS, E-KPSS, ALES, DGS, LİSE TAKVİYE, YÖS, TÖMER başta olmak üzere birçok kurs açıp, ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz. Gerek sınıf dersleri, gerekse özel birebir derslerle sizlere sağlam bir skorer olarak mezun ediyoruz.

CEO & Kurucu

Turan ORAK

1963 Yılında Ankarada doğdu. İlk okulu Ankara’da, Orta okul ve Liseyi Almanyada bitirdi. 1979 Yılında Makine bölümünü Düsseldorf-Neuss şehrinde derece ile tamamladı.

1981 Yılında G.T.K Düsseldorf da Elektirik Elektronik konularında eğitim aldı. 1983 Yılına kadar Neuss ve Düsseldorf da eş zamanlı olarak Gazeteci, Tercüman ve Sigorta Uzmanı olarak görev aldı. 1983 Yılında Türkiyeye dönüş yaparak 1989 da Ankara Üniversitesi Fen Fakültesini bitirdi ve Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Öğretmenlik formasyonu nu tamamladı.

1990-91 Yıllarında Çekmece Nükleer Araştırma Merkezi ve ODTÜ den Kalite Kontrol Uzmanlığı ünvanını alarak Türkiyenin çeşitli baraj yapımlarında görev aldı. 1993 Yılında İVME adında ÖSS Hazırlık dergisi çıkarmaya başladı ve çeşitli eğitim kurumlarında Öğretmen Yazar ve Koordinatör olarak görevler yaptı. Türkiyede İnternet ortamında öğrenci takibinin yapılabildiği ilk dershaneyi kurdu.

Onlarca ÖSS-OKS-KPSS ALES-DGS Konu anlatımlı Kitaplar, Soru Bankaları, Yaprak Testler, Deneme Sınavları konularında Türkiyenin Önde gelen yayın kuruluşlarında eseri vardır.

Son olarakta ARMA-1 YAYINCILIK ve ERDEM AKADEMİ’ yi kurdu.

Şu an halen Türkiyenin önde gelen yayın kuruluşlarında halen yazar ve eğitmen olarak da görevini yürütmekte Türkiyede uzaktan eğitim teknolojisine öncülük yapan Turan Orak eğitimde yenilikciliğe açık olup çok iyi derecede Almanca bilmektedir, kendisi evli ve iki çocuk babasıdır.

Eğitmen & Danışman

Arzu ORAK

1970 yılında Ankara’da doğdum. İlk ve orta öğrenimi Ankara’da tamamladım. 1998 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden mezun oldum.

Bu dönemde Fatih Sultan Mehmet Lisesi ve Necip Fazıl İlköğretim Okulunda İngilizce, özel bir kuruluşta ise Türkçe öğretmenliği yaptım. 2010 yılından bu yana engelli bireyleri Kamu Personeli Seçme Sınavlarına hazırlamaya yönelik bir kurumda Türkçe dersleri vermekteyim.

Katıldığım etkileşim programları; Değişim Yönetimi kapsamında “Temel Kalite Kavramları ve Süreç Yönetimi”, Basın ve Halkla İlişkiler Sertifikalı Eğitim Programı, Medya Analizi, Etkili İletişim Eğitimi, Medya, Halkla İlişkiler ve İletişim Sertifika Programı, Etkili İletişim Semineri vb.